Hakkımızda

Hakkımızda

Konser Arkası > Hakkımızda

Konser Arkası tarafından 2018 yılında kurulan KAM Management (Konser Arkası Music Mangement), klasik müzik alanında, daha geniş yaratıcı endüstriler, ticari markalar ve çok çeşitli kurumlar için sanatçı yönetimi, yaratıcı projeler, danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

KAM Management Avrupa’nın hatta dünyanın, alanında en ünlü sanatçılarının Türkiye’deki AYRICALIKLI TEK TEMSİLCİSİ olarak ilk ve tek olmanın haklı gururuna sahiptir.

KAM Management yıllardır içinde bulunduğu klasik müzik sektöründe edindiği deneyim, bizzat klasik müzik dinleyicilerinden ve sanatçılardan topladığı bilgiyi etkinlik prodüksiyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlar ile sanatçı yönetimi dünyalarını birleştirmek için en doğru şekilde kullanmayı amaçlamaktadır.

KAM Management Avrupa’nın en önemli müzik ödüllerine sahip ve benzersiz projelere imza atan sanatçılarıyla şimdiden yurt dışında saygın bir yere sahip olmasının yanı sıra her geçen gün kadrosuna katılan yeni star sanatçılarıyla büyümeye devam etmektedir.

KAM Management önde gelen müzisyenleri ve performans sanatçılarını Türkiye’de temsil etmenin yanı sıra ülke çapında büyük ölçekli etkinlik, konser ve festivaller organize etmeyi hedeflemekte ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

KAM Management gerek devlet kurumları ve yerel yönetimler gerekse iş dünyası ve cemiyet hayatından sahip olduğu güçlü ilişkiler neticesinde tahsis edilen sponsorluklar yoluyla Türk klasik müzikseverlerin dünyanın en iyi sanatçıları ile ülkemizin en seçkin orkestralarını bir arada izleyebilecekleri benzersiz organizasyonlara imza atmak için yola çıkmıştır.