Sanatçı Yönetimi

Sanatçı Yönetimi

Konser Arkası > Hizmetler > Sanatçı Yönetimi

KAM MANAGEMENT, İstanbul merkezli artist yönetimi, danışmanlık, konser rezervasyon, tur, etkinlik ve organizasyon konularında kişi ya da kurumlara özel benzersiz projeler sunan bir yönetim şirketidir.

KAM MANAGEMENT, ayrıcalıklı ve tek temsilci olması koşuluyla seçilmiş uluslararası müzisyenlerle artist yönetim, proje yönetimi ve rezervasyon ajansı olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve Türkiye genelinde projelerini hayata geçirmek için onlarla yakın bir şekilde çalışmaktadır.

KAM MANAGEMENT alanındaki en seçkin enstrüman sanatçıları, orkestra şefleri, oda orkestraları, topluluklar, opera sanatçıları gibi bir dizi yaratıcı klasik müzik profesyonellerinin PR’larını hem yerel hem de uluslararası olarak yönetilmesi için hizmet sunmaktadır.

KAM MANAGEMENT, temsil ettiği sanatçılarının Türkiye kariyerlerinin inşasında rehberlik eder, onlara profesyonel kararlar ve fırsatlar konusunda danışmanlık yapar,Türkiye’de gerçekleştirecekleri konser ve etkinlikleri onların adına denetler ve Türkiye dahilinde her tür prodüksiyonlar ve ekipler nezdinde hak ve çıkarlarını temsil eder.